Ahoj :)


Nezapomeň kopírovat se zdrojem !!!

Srpen 2014

Divergence

29. srpna 2014 v 21:14 | Shira |  Filmy/seriály
Už dýl jsem nedělala žádné recenze na filmík, proto vám představím film Divergence. Tento příběh je točen podle knihy, která má ještě další dvě pokračování (myslím že 2. točený díl bude r. 2015).
Ve světě budoucnosti je postavena hranice pro oddělení města od zničené země válkou. Lidé tu jsou odděleni do pěti frakcí podle svých vlastností nebo schopností. Beatris (později jen Tris) ale do žádné z frokcí nepatřila. Není to nemožné jen hodně vzácné. Tomuto stavu říkají Divergence. Jenže divergenti jsou odliští nikam nezapadají proto představují hrozbu a hrozbu je nutno zlikvidovat. Koukněte se jak se s tím Tris vyrovná ... S vyplazeným jazykem
Tento film na mě udělal takový dojem že ho řadím mezi mé nejoblíbenější !!

A nezapomeň hlasovat v anketě pod článkem Usmívající se

Konečně můj DIY

18. srpna 2014 v 19:53 | Shira |  DIY

Ahoj :)
Každý z nás byl o prázdninách na dovolené ať už u moře nebo jen u babičky nebo na koupáku, ...
Proto tu mám jeden typ jak využít nasbírané věcičky z dovolené. Je jedno co použijete (mušličky, kamínky nebo korálky a další věci tohoto typu). Možností a tvarů je spousta. Já jsem vytvořila jednoduché srdíčko ;). Touhle technikou jde vyrobit cokoliv napadl mě ještě květ růže, nebo jiné květiny. Prostě fantazii se meze nekladou!! :)
A teď už k návodu :
Nejprve co budeme potřebovat??
  • mušličky (kamínky, korálky, ...)
  • lepící pistoli + náplň do lepící pistole
  • podložku nebo noviny
Myslím že postup není třeba. Jen lepíte tak, aby vám vzniklo to, co chcete :D .
Přeju hodně štěstí ať se vám to povede líp než mě což je hodně předpovídatelné :D . Svoje výtvory mi klidně můžete poslat na můj e-mail shira.blog@seznam.cz je napsaný i v mém profilu.
A jako vždy.. vše -> do komentáře.